CUI Inc. AMT-14C-0-036-1
AMT-14C-0-036-1 picture photo
Mfg. Part Number
AMT-14C-0-036-1
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
AMT CABLE 14C 203/303 36" STAND
Datasheet Download
AMT-14C-0-036-1.pdf
Availability of AMT-14C-0-036-1
QUANTITY
AMT-14C-0-036-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of AMT-14C-0-036-1
Internal Part NumberEIS-AMT-14C-0-036-1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationAMT-14C-0-036-1 Cert of Compliance
Standard Package25
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeCable
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AMT-14C-0-036-1
Related LinksAMT-14C, AMT-14C-0-036-1 Datasheet, CUI Inc. Distributor
AMT-14C-0-036-1 Details Description
Related parts for AMT-14C-0-036-1
RES SMD 90.9 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
INPUT MODULE DC 8MA 4-32VDC datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 6.49KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 35 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC CLOCK SYNCHRONIZER 68TQFN datasheet.pdf
RES 191 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 750 OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD datasheet.pdf