Murata Electronics North America ANCG12G44SAA129
ANCG12G44SAA129 picture photo
Mfg. Part Number
ANCG12G44SAA129
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
ANCG12G44SAA129.pdf
Availability of ANCG12G44SAA129
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ANCG12G44SAA129 Order Process
Ship out your order
Specifications of ANCG12G44SAA129
Internal Part NumberEIS-ANCG12G44SAA129
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship ANCG12G44SAA129 today.
SeriesANCG12G44
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-ANCG12G44SAA129
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksANCG12G, ANCG12G44SAA129 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
ANCG12G44SAA129 Details Description
Related parts for ANCG12G44SAA129
FUSE BOARD MNT 20A 32VAC/VDC RAD datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM SINGLE STR 32POS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
IC EEPROM 256BIT 1-WIRE 6-TSOC datasheet.pdf
FERRITE BEAD 300 OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100" datasheet.pdf