Linx Technologies ANT-MAG-B50-RPS
ANT-MAG-B50-RPS picture photo
Mfg. Part Number
ANT-MAG-B50-RPS
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA
Datasheet Download
ANT-MAG-B50-RPS.pdf
Availability of ANT-MAG-B50-RPS
QUANTITY
ANT-MAG-B50-RPS Order Process
Ship out your order
Specifications of ANT-MAG-B50-RPS
Internal Part NumberEIS-ANT-MAG-B50-RPS
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesFCC and Legal Considerations with Linx Radio Modules
Introduction to the RF Environment
RoHS InformationRoHS Cert of Compliance
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
Series-
Accessory TypeMagnetic Base
For Use With/Related ProductsMAG-1 Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ANT-MAG-B50-RPS
Related LinksANT-MAG, ANT-MAG-B50-RPS Datasheet, Linx Technologies Distributor
ANT-MAG-B50-RPS Details Description
Related parts for ANT-MAG-B50-RPS
RES SMD 82.5 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN HEADER PHD SIDE 12POS 2MM datasheet.pdf
RES SMD 10.7KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.24 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 11A 8WDFN datasheet.pdf
PC612 MESSERLE datasheet.pdf
RES SMD 34.8K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1.5A 10SON datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 350MA 1.2 OHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 430MA 500 MOHM datasheet.pdf