Hirose Electric Co Ltd AP105-DF1B-30S(90)
AP105-DF1B-30S(90) picture photo
Mfg. Part Number
AP105-DF1B-30S(90)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
TOOL APPLICATOR DF1B ACCESSORY
Datasheet Download
AP105-DF1B-30S(90).pdf
Availability of AP105-DF1B-30S(90)
QUANTITY
AP105-DF1B-30S(90) Order Process
Ship out your order
Specifications of AP105-DF1B-30S(90)
Internal Part NumberEIS-AP105-DF1B-30S(90)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesWire-to-Board Connector
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
SeriesDF1B
Accessory TypeCrimp Head Components
For Use With/Related ProductsAP105-DF1B-30S
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AP105-DF1B-30S(90)
Related LinksAP105-DF1, AP105-DF1B-30S(90) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
AP105-DF1B-30S(90) Details Description
Related parts for AP105-DF1B-30S(90)
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
Crystal 32.0000MHz 30ppm 20pF 80 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 400MA 510 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV PHVOLT 8SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
FUSE NON-CONDUCTIVE DUMMY datasheet.pdf
JT 22C 22#22D PIN WALL RECP datasheet.pdf
LED DRIVER 96W 34V 277-480 datasheet.pdf