Sensata Technologies/Airpax APGN26-1REC4-20810-2
APGN26-1REC4-20810-2 picture photo
Mfg. Part Number
APGN26-1REC4-20810-2
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Datasheet Download
APGN26-1REC4-20810-2.pdf
Availability of APGN26-1REC4-20810-2
QUANTITY
APGN26-1REC4-20810-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of APGN26-1REC4-20810-2
Internal Part NumberEIS-APGN26-1REC4-20810-2
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeToggle
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)APGN26-1REC4-20810-2
Related LinksAPGN26-1RE, APGN26-1REC4-20810-2 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
APGN26-1REC4-20810-2 Details Description
Related parts for APGN26-1REC4-20810-2
IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 5UH 2.6A 44.2 MOHM SMD datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 300MW TO92-3 datasheet.pdf
CONN PLUG 60POS 3A RT ANGL DIP datasheet.pdf
CONN HDMI ADAPTOR MALE/FEMALE datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
TRANSFORMER SGL HC datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 50V CH 0603 datasheet.pdf
RES SMD 205K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
I/O MODULE 8 DIGITAL 12 SOLID ST datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf