Apacer Memory America APM2T42P100128GAN-7TMW
APM2T42P100128GAN-7TMW picture photo
Mfg. Part Number
APM2T42P100128GAN-7TMW
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD M.2 2242 P100-M 128GB ET MLC
Datasheet Download
APM2T42P100128GAN-7TMW.pdf
Availability of APM2T42P100128GAN-7TMW
QUANTITY
APM2T42P100128GAN-7TMW Order Process
Ship out your order
Specifications of APM2T42P100128GAN-7TMW
Internal Part NumberEIS-APM2T42P100128GAN-7TMW
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)APM2T42P100128GAN-7TMW
Related LinksAPM2T42P100, APM2T42P100128GAN-7TMW Datasheet, Apacer Memory America Distributor
APM2T42P100128GAN-7TMW Details Description
Related parts for APM2T42P100128GAN-7TMW
CONN HDI RECPT 440POS 4ROW R/A datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
BERGSTRIP .100" DR STRAIGHT datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.50W 12VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 16V 10% 2312 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LFQFP datasheet.pdf
IC TXRX DTMF 24SSOP datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
26P M HD SC ST 4-40 datasheet.pdf
HAND TOOL, MOD PLUG, CAT 6 datasheet.pdf
100000UF 100V 90X146MM 85C 15000 datasheet.pdf