Apacer Memory America APM2T80P201256GAN-8TMW
APM2T80P201256GAN-8TMW picture photo
Mfg. Part Number
APM2T80P201256GAN-8TMW
Brief Description
SSD M.2 2280 P201-M 256GB ET MLC
Datasheet Download
APM2T80P201256GAN-8TMW.pdf
Availability of APM2T80P201256GAN-8TMW
QUANTITY
APM2T80P201256GAN-8TMW Order Process
Ship out your order
Specifications of APM2T80P201256GAN-8TMW
Internal Part NumberEIS-APM2T80P201256GAN-8TMW
FamilySolid State Drives (SSDs)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)APM2T80P201256GAN-8TMW
Related LinksAPM2T80P201, APM2T80P201256GAN-8TMW Datasheet, Apacer Memory America Distributor
APM2T80P201256GAN-8TMW Details Description
Related parts for APM2T80P201256GAN-8TMW
RES 220 OHM 1/6W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC DUAL 4-BIT BIN CNTR 14-DIP datasheet.pdf
DIODE PIN 100V 100MA SOT323 datasheet.pdf
FITTING INS VERT R/ANG LGY 2X2" datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ 14DIP datasheet.pdf
DIODE ARRAY SBR 40V 20A ITO220AB datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
CAP FILM 33NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf