Apacer Memory America APS25A77032G-3BTW
APS25A77032G-3BTW picture photo
Mfg. Part Number
APS25A77032G-3BTW
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD SFD25A 32GB FLASH ET SLC
Datasheet Download
APS25A77032G-3BTW.pdf
Availability of APS25A77032G-3BTW
QUANTITY
APS25A77032G-3BTW Order Process
Ship out your order
Specifications of APS25A77032G-3BTW
Internal Part NumberEIS-APS25A77032G-3BTW
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
SeriesSFD25A
Memory Size32GB
Memory TypeFLASH - NAND (SLC)
Form Factor2.5"
Speed - Read530MB/s
Speed - Write270MB/s
Voltage - Supply5V
TypeSATA III
Current - Max320mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
Size / Dimension100.0mm x 69.85mm x 6.90mm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)APS25A77032G-3BTW
Related LinksAPS25A77, APS25A77032G-3BTW Datasheet, Apacer Memory America Distributor
APS25A77032G-3BTW Details Description
Related parts for APS25A77032G-3BTW
RES ARRAY 4 RES 360K OHM 0804 datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 25V Y5V 1210 datasheet.pdf
SSR GN3 3-PHASE 50A 4-32VDC datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS 22AWG MTA-156 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
IC MCU ARM 1MB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 600W datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS T/H R/A datasheet.pdf
CAP CER 120PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf