ASSMANN WSW Components AR-10-HZL-TT
AR-10-HZL-TT picture photo
Mfg. Part Number
AR-10-HZL-TT
Manufacturer
Product Category
Sockets for ICs, Transistors
Brief Description
IC SOCKET 10 PIN MACH CONT
Datasheet Download
AR-10-HZL-TT.pdf
Availability of AR-10-HZL-TT
QUANTITY
AR-10-HZL-TT Order Process
Ship out your order
Specifications of AR-10-HZL-TT
Internal Part NumberEIS-AR-10-HZL-TT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package45
Category Connectors, Interconnects
FamilySockets for ICs, Transistors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AR-10-HZL-TT
Related LinksAR-10-, AR-10-HZL-TT Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AR-10-HZL-TT Details Description
Related parts for AR-10-HZL-TT
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC OPAMP ZERO-DRIFT 350KHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 44HSOP datasheet.pdf
BOA 10DB DW SC/APC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
CAP TANT 5.6UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 7813K 4SMD datasheet.pdf
Crystal 30.7200MHz 20ppm 10pF 100 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
F3SJ-A1795P30 datasheet.pdf
CAP TANT POLY 100UF 16V 2917 datasheet.pdf