| Internal Part Number | EIS-ARRCN5-868.000MHZ | |
| Standard Package | 1 | |
| Category | RF/IF and RFID | |
| Family | RFID Reader Modules | |
| Series | - | |
| Packaging | Bulk | |
| RF Type | - | |
| Frequency | 868MHz | |
| Features | - | |
| Package / Case | Module | |
| Supplier Device Package | - | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | ARRCN5-868.000MHZ | |
| Related Links | ARRCN5-8, ARRCN5-868.000MHZ Datasheet, Abracon Corporation Distributor | |
 | MS3124E-14-19S | CONN RECEPT 19POS W/SOCKET CRIMP | datasheet.pdf | |
 | 25J180 | RES 180 OHM 5W 5% AXIAL | datasheet.pdf | |