| Internal Part Number | EIS-ARV30A24Q | |
| Other Related Documents | How to Read Date Codes | |
| Frequency - Lower | DC | |
| Frequency - Upper | 26.5GHz | |
| Isolation @ Frequency | 50dB (min) @ 26.5GHz | |
| Insertion Loss @ Frequency | 0.8dB (max) @ 26.5GHz | |
| Features | - | |
| Impedance | 50 Ohm | |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C | |
| Voltage - Supply | 24V | |