TXC CORPORATION AS-13.225625MAHK-B
AS-13.225625MAHK-B picture photo
Mfg. Part Number
AS-13.225625MAHK-B
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
Crystal 13.225625MHz 30ppm 20pF 60 Ohm -40°C - 85°C AEC-Q200 Through Hole HC49/US
Datasheet Download
AS-13.225625MAHK-B.pdf
Availability of AS-13.225625MAHK-B
QUANTITY
AS-13.225625MAHK-B Order Process
Ship out your order
Specifications of AS-13.225625MAHK-B
Internal Part NumberEIS-AS-13.225625MAHK-B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesAS
PackagingBulk
TypeMHz Crystal
Frequency13.225625MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance20pF
ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
RatingsAEC-Q200
Mounting TypeThrough Hole
Package / CaseHC49/US
Size / Dimension0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Height0.145" (3.68mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AS-13.225625MAHK-B
Related LinksAS-13.225, AS-13.225625MAHK-B Datasheet, TXC CORPORATION Distributor
AS-13.225625MAHK-B Details Description
Related parts for AS-13.225625MAHK-B
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC datasheet.pdf
C COMPILER FOR HC08 64K datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER CURRENT 1-80A FOR SAO datasheet.pdf
CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
IC PROSLIC PCM/SPI -110V 42LGA datasheet.pdf
CONN SMB JACK STR 50OHM PCB datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 300MW SOD523 datasheet.pdf
Wideband, 37 dB Isolation at 1 GHz, CMOS 1.65 V to 2.75 V, 4:1 Mux/SP4T IC datasheet.pdf