Abracon Corporation ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3
ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3 picture photo
Mfg. Part Number
ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3
Brief Description
OSC MEMS 212.5MHZ LVPECL SMD
Datasheet Download
ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3.pdf
Availability of ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3
QUANTITY
ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3
Internal Part NumberEIS-ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3
3D ModelASDMP.pdfASDMP.stp
Standard Package3,000
SeriesPure Silicon™ ASDMP
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency212.5MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVPECL
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.6 V
Frequency Stability±25ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)58mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height0.033" (0.85mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3
Related LinksASDMPLP-212., ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3 Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3 Details Description
Related parts for ASDMPLP-212.500MHZ-LR-T3
RES 220 OHM 1W 10% AXIAL datasheet.pdf
MEMORY CARD FLASH 2GB datasheet.pdf
SIDACTOR UNI 65V 50A DO214 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20-SSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.1A SC70 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 56POS PIN datasheet.pdf