Abracon Corporation ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T
ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T picture photo
Mfg. Part Number
ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T
Brief Description
OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T.pdf
Availability of ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T
QUANTITY
ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T Order Process
Ship out your order
Specifications of ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T
Internal Part NumberEIS-ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMEMSpeed Pro II
RoHS InformationRoHS2/REACH Compliance
3D ModelASDMP.pdfASDMP.stp
Standard Package1
SeriesPure Silicon™ ASDMP
PackagingCut Tape (CT)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency200MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.6 V
Frequency Stability±25ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)32mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T
Related LinksASDMPLV-200, ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T Details Description
Related parts for ASDMPLV-200.000MHZ-LR-T
CAP CER 6800PF 10V X5R 0201 datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 25V 0.41A SC70-6 datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 355MA 550 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 16V 10% RADIAL datasheet.pdf
EW2 230VAC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE D 38 CKTS LGT 305 datasheet.pdf
SCZ 3.81/12/180GZE SN BK BX datasheet.pdf
Connector Receptacle 106 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
RF CABLE FLEX 086 ST/RA 12" datasheet.pdf