Avago Technologies US, Inc. ASMT-MY22-NLM00
ASMT-MY22-NLM00 picture photo
Mfg. Part Number
ASMT-MY22-NLM00
Brief Description
LED MOONSTONE WM WHT 3300K TO252
Datasheet Download
ASMT-MY22-NLM00.pdf
Availability of ASMT-MY22-NLM00
QUANTITY
ASMT-MY22-NLM00 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASMT-MY22-NLM00
Internal Part NumberEIS-ASMT-MY22-NLM00
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 02/Jul/2012
PackagingTube
ColorWhite, Warm
CCT (K)3300K (2600K ~ 4000K)
Flux @ 85°C, Current - Test84 lm
Flux @ 25°C, Current - Test99 lm (73 lm ~ 124 lm)
Current - Test350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ)3.2V
Lumens/Watt @ Current - Test88 lm/W
CRI (Color Rendering Index)-
Current - Max700mA
Thermal Resistance of Package10°C/W
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASMT-MY22-NLM00
Related LinksASMT-MY, ASMT-MY22-NLM00 Datasheet, Avago Technologies US, Inc. Distributor
ASMT-MY22-NLM00 Details Description
Related parts for ASMT-MY22-NLM00
IC QUAD DIFF LINE RCVR 16-SOIC datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
IC SRAM 8KBIT 100NS 48DIP datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 6.3V 10% 2910 datasheet.pdf
60739A202 COMBINATION ANVIL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP3T SOLDER NONSHO datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE SKT datasheet.pdf
TRANSMITTING CABLE 3M datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf