Avago Technologies US, Inc. ASMT-MY22-NLMZ0
ASMT-MY22-NLMZ0 picture photo
Mfg. Part Number
ASMT-MY22-NLMZ0
Brief Description
LED MOONSTONE WM WHT 2800K TO252
Datasheet Download
ASMT-MY22-NLMZ0.pdf
Availability of ASMT-MY22-NLMZ0
QUANTITY
ASMT-MY22-NLMZ0 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASMT-MY22-NLMZ0
Internal Part NumberEIS-ASMT-MY22-NLMZ0
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 02/Jul/2012
PackagingTube
ColorWhite, Warm
CCT (K)2800K (2600K ~ 3000K)
Flux @ 85°C, Current - Test84 lm
Flux @ 25°C, Current - Test99 lm (73 lm ~ 124 lm)
Current - Test350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ)3.2V
Lumens/Watt @ Current - Test88 lm/W
CRI (Color Rendering Index)-
Current - Max700mA
Thermal Resistance of Package10°C/W
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASMT-MY22-NLMZ0
Related LinksASMT-MY, ASMT-MY22-NLMZ0 Datasheet, Avago Technologies US, Inc. Distributor
ASMT-MY22-NLMZ0 Details Description
Related parts for ASMT-MY22-NLMZ0
CONN HEADER 5POS R/A TIN SMD datasheet.pdf
BERGSTIK II DR R/A RET datasheet.pdf
RES 2.20 OHM 7W 5% RADIAL datasheet.pdf
KRIMPING DIE ATP-AA-575-E2 datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 560VDC RAD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN INSERT 12POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 0.05% 1/5W 1506 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf