Abracon Corporation ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3
ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3 picture photo
Mfg. Part Number
ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3
Brief Description
OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD
Datasheet Download
ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3.pdf
Availability of ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3
QUANTITY
ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3
Internal Part NumberEIS-ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D ModelASTMKH.pdfASTMKH.stp
Standard Package3,000
TypeMEMS (Silicon)
Frequency32.768kHz
Function-
OutputNanoDrive™
Voltage - Supply1.2 V ~ 3.63 V
Frequency Stability±75ppm
Operating Temperature-10°C ~ 70°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.024" (0.60mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3
Related LinksASTMKH-32.768, ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3 Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3 Details Description
Related parts for ASTMKH-32.768KHZ-MP-D26-T3
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 20A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 665MA 250 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG HSG 9POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
DIAMOND LAPPING FILM 662XW datasheet.pdf
RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
Q50I BLK HS 11.42" Q TIE datasheet.pdf
OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf