Abracon Corporation ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10 picture photo
Mfg. Part Number
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10
Brief Description
OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD
Datasheet Download
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10.pdf
Availability of ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10
QUANTITY
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10
Internal Part NumberEIS-ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D ModelASTMKJ.pdfASTMKJ.stp
Standard Package10,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
SeriesASTMKJ
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency32.768kHz
Function-
OutputNanoDrive™
Voltage - Supply1.2 V ~ 3.63 V
Frequency Stability±75ppm
Operating Temperature-10°C ~ 70°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Height0.024" (0.60mm)
Package / Case4-UFBGA, CSPBGA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10
Related LinksASTMKJ-32.768, ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10 Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10 Details Description
Related parts for ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10
RES ARRAY 5 RES 470K OHM 6SIP datasheet.pdf
SIDACTOR 3CHP 230V 250A TO-220 datasheet.pdf
CONN PLUG 28POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 6.63VWM 12.5VC AXIAL datasheet.pdf
SIDACTOR BI 6V 400A TO92 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
RES 4.12 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR MIC2289 datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf