Abracon Corporation ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E
ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E picture photo
Mfg. Part Number
ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E
Brief Description
OSCILLATOR MEMS 125MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E.pdf
Availability of ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E
QUANTITY
ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E Order Process
Ship out your order
Specifications of ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E
Internal Part NumberEIS-ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
SeriesASTMUPLDE
PackagingBulk
TypeMEMS (Silicon)
Frequency125MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.63 V
Frequency Stability±10ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)55mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.032" (0.80mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)35mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E
Related LinksASTMUPLPFL-12, ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E Details Description
Related parts for ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LY-E
UM100-PROFILMM datasheet.pdf
RES SMD 2.49K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 3POS datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 309K OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.075K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS datasheet.pdf