ASSMANN WSW Components AT-C-26-6/6/S-25-OE
AT-C-26-6/6/S-25-OE picture photo
Mfg. Part Number
AT-C-26-6/6/S-25-OE
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
MOD CBL 25FT OPEN END COILED
Datasheet Download
AT-C-26-6/6/S-25-OE.pdf
Availability of AT-C-26-6/6/S-25-OE
QUANTITY
AT-C-26-6/6/S-25-OE Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-C-26-6/6/S-25-OE
Internal Part NumberEIS-AT-C-26-6/6/S-25-OE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Coiled Cable
Connector TypePlug to Cable
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
Features-
StyleSingle Ended
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-C-26-6/6/S-25-OE
Related LinksAT-C-26-6, AT-C-26-6/6/S-25-OE Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-C-26-6/6/S-25-OE Details Description
Related parts for AT-C-26-6/6/S-25-OE
IC CAN CONTROLLER W/SPI 20TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKERS HSS1/2 4 8-11 datasheet.pdf
SPC UMQ SAFETY MAT 36.5" X 26.13 datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 2W DO214AC datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 3.69A 26 MOHM datasheet.pdf