ASSMANN WSW Components AT-S-26-4/4/B-10
AT-S-26-4/4/B-10 picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-4/4/B-10
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
MOD CABLE 10FT COILED
Datasheet Download
AT-S-26-4/4/B-10.pdf
Availability of AT-S-26-4/4/B-10
QUANTITY
AT-S-26-4/4/B-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-4/4/B-10
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-4/4/B-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Straight Cable
Connector TypePlug to Plug
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length10.0' (3.05m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
Features-
StyleStandard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-4/4/B-10
Related LinksAT-S-26-, AT-S-26-4/4/B-10 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-4/4/B-10 Details Description
Related parts for AT-S-26-4/4/B-10
IC SRAM 1MBIT 12NS 32SOJ datasheet.pdf
IC REG LDO 5.5V 0.8A 6HSON datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS JAMNUT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES 1.6K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE STR FEMALE-MALE 9POS 6' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 13K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
OSC OCXO 10.000MHZ SNWV PC PIN datasheet.pdf
DIODE FAST REC 1000V 120A SOT227 datasheet.pdf
LCD TOUCH TFT 3.5" TTL/I2C datasheet.pdf