ASSMANN WSW Components AT-S-26-4/4/B-12-OE
AT-S-26-4/4/B-12-OE picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-4/4/B-12-OE
Brief Description
MOD CBL 12FT OPEN END STRAIGHT
Datasheet Download
AT-S-26-4/4/B-12-OE.pdf
Availability of AT-S-26-4/4/B-12-OE
QUANTITY
AT-S-26-4/4/B-12-OE Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-4/4/B-12-OE
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-4/4/B-12-OE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Cable TypeFlat, Straight Cable
Connector TypePlug to Cable
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length12.0' (3.66m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
Features-
StyleSingle Ended
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-4/4/B-12-OE
Related LinksAT-S-26-4, AT-S-26-4/4/B-12-OE Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-4/4/B-12-OE Details Description
Related parts for AT-S-26-4/4/B-12-OE
LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC SW CURR LIMIT HI SIDE 8-SOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC AMP VIDEO MUX 16-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
PTC THERMISTOR R 102-A 130-A 10 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 7.5VOUT 50W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES 270 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf