ASSMANN WSW Components AT-S-26-4/4/B-14
AT-S-26-4/4/B-14 picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-4/4/B-14
Brief Description
MOD CORD STANDARD 4-4 BLACK 14'
Datasheet Download
AT-S-26-4/4/B-14.pdf
Availability of AT-S-26-4/4/B-14
QUANTITY
AT-S-26-4/4/B-14 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-4/4/B-14
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-4/4/B-14
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductAssmann - Modular Connectors and Cables
Standard Package1
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length14.0' (4.30m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-4/4/B-14
Related LinksAT-S-26-, AT-S-26-4/4/B-14 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-4/4/B-14 Details Description
Related parts for AT-S-26-4/4/B-14
RES SMD 787K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC FILTER RECON VID 14-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 220PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
RES SMD 2.05K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
MOD BLUETOOTH ANT ONBOARD CLASS2 datasheet.pdf
RES SMD 4.12K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CM-S221PCC NON CON SW&ACT datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS T/H datasheet.pdf
CONN ADAPTER 11P-11P F-M PNL MNT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf