ASSMANN WSW Components AT-S-26-4/4/S-10
AT-S-26-4/4/S-10 picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-4/4/S-10
Brief Description
MOD CABLE 10FT COILED
Datasheet Download
AT-S-26-4/4/S-10.pdf
Availability of AT-S-26-4/4/S-10
QUANTITY
AT-S-26-4/4/S-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-4/4/S-10
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-4/4/S-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length10.0' (3.05m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-4/4/S-10
Related LinksAT-S-26-, AT-S-26-4/4/S-10 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-4/4/S-10 Details Description
Related parts for AT-S-26-4/4/S-10
BOARD EVAL BASED ON L6574 datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS STR .156 TIN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS datasheet.pdf
CHIP ANTENNA 870MHZ 12X04X1.6 MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 300W datasheet.pdf
MINITEK HDR datasheet.pdf
RES SMD 0.43 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPST-NC SHRT RLLR datasheet.pdf