ASSMANN WSW Components AT-S-26-6/6/W-10
AT-S-26-6/6/W-10 picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-6/6/W-10
Brief Description
MOD CABLE 10FT STRAIGHT
Datasheet Download
AT-S-26-6/6/W-10.pdf
Availability of AT-S-26-6/6/W-10
QUANTITY
AT-S-26-6/6/W-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-6/6/W-10
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-6/6/W-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length10.0' (3.05m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-6/6/W-10
Related LinksAT-S-26-, AT-S-26-6/6/W-10 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-6/6/W-10 Details Description
Related parts for AT-S-26-6/6/W-10
CABLE FLAT FLEX 10POS 1MM 2" datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC LCD DRIVER 48TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX W/PIN datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder Paste datasheet.pdf
SOLDERSLEEVE COAX datasheet.pdf
28 V/66 W/100 W DC/DC Converters with Integral EMI Filter IC datasheet.pdf