ASSMANN WSW Components AT-S-26-8/8/B-25
AT-S-26-8/8/B-25 picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-8/8/B-25
Brief Description
MOD CORD STANDARD 8-8 BLACK 25'
Datasheet Download
AT-S-26-8/8/B-25.pdf
Availability of AT-S-26-8/8/B-25
QUANTITY
AT-S-26-8/8/B-25 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-8/8/B-25
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-8/8/B-25
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductAssmann - Modular Connectors and Cables
Standard Package1
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts8p8c (RJ45, Ethernet)
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-8/8/B-25
Related LinksAT-S-26-, AT-S-26-8/8/B-25 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-8/8/B-25 Details Description
Related parts for AT-S-26-8/8/B-25
IC TXRX RS485/RS422 LP 14-DIP datasheet.pdf
GENDER CHANGER DSUB 25POS M-M datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 670MA 348 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 5 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 10 OHM 6SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
HAN PNEUMATIC CONT FEMALE 1,6 datasheet.pdf
SENSOR 300PSIS 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 6.75A 8.5 MOHM datasheet.pdf