Adesto Technologies AT25DQ321-MH-Y
AT25DQ321-MH-Y picture photo
Mfg. Part Number
AT25DQ321-MH-Y
Brief Description
IC FLASH 32MBIT 100MHZ 8UDFN
Datasheet Download
AT25DQ321-MH-Y.pdf
Availability of AT25DQ321-MH-Y
QUANTITY
AT25DQ321-MH-Y Order Process
Ship out your order
Specifications of AT25DQ321-MH-Y
Internal Part NumberEIS-AT25DQ321-MH-Y
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLAT25DQ321 Devices 16/Jan/2014
Standard Package490
Series-
PackagingTray
Format - MemoryFLASH
Memory TypeFLASH
Memory Size32M (16384 pages x 256 Bytes)
Speed100MHz
InterfaceSPI, RapidS
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case8-UDFN Exposed Pad
Supplier Device Package8-UDFN (5x6)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT25DQ321-MH-Y
Related LinksAT25DQ3, AT25DQ321-MH-Y Datasheet, Adesto Technologies Distributor
AT25DQ321-MH-Y Details Description
Related parts for AT25DQ321-MH-Y
IDC CABLE - MSR34K/MC34F/MCF34K datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 10V 10% 1611 datasheet.pdf
CONN RCPT JAM NUT 15POS W/SCKT datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 30ppm 20pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN SEQUENTIAL BOX datasheet.pdf
CAP CER 33PF 25V CH 0201 datasheet.pdf