NKK Switches AT602-18V
AT602-18V picture photo
Mfg. Part Number
AT602-18V
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
LAMP INCAN 18V T-1 1/2 LW/MLW
Datasheet Download
AT602-18V.pdf
Availability of AT602-18V
QUANTITY
AT602-18V Order Process
Ship out your order
Specifications of AT602-18V
Internal Part NumberEIS-AT602-18V
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesSwitch Basics
Standard Package1
Category Switches
FamilyAccessories
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT602-18V
Related LinksAT60, AT602-18V Datasheet, NKK Switches Distributor
AT602-18V Details Description
Related parts for AT602-18V
IC REG LDO 1.8V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V datasheet.pdf
SWITCH DIP TOGGLE 2POS datasheet.pdf
FINE ADJUST APPLICATOR datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 2" 0.50MM 21POS datasheet.pdf
RES 1.13K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MOD WHITE 2100LM datasheet.pdf
CABLE 3COND 14AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP4T SLD NONSHORT datasheet.pdf
CONN FPC VERT 14POS 1.00MM SMD datasheet.pdf