Amphenol Pcd ATB35SL22
ATB35SL22 picture photo
Mfg. Part Number
ATB35SL22
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Accessories - Jumpers
Brief Description
SHORT LINK PRE-ASSY INSUL 2POLE
Datasheet Download
ATB35SL22.pdf
Availability of ATB35SL22
QUANTITY
ATB35SL22 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATB35SL22
Internal Part NumberEIS-ATB35SL22
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesDIN Rails Terminal Blocks
Standard Package25
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Accessories - Jumpers
SeriesATB
TypeTerminal Block, Cross Connection
Number of Positions2
StyleRound Pins
For Use With/Related ProductsATB Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATB35SL22
Related LinksATB3, ATB35SL22 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
ATB35SL22 Details Description
Related parts for ATB35SL22
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES SMD 27.7K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 17POS WALL MNT PIN RA datasheet.pdf
FIXED IND 39NH 500MA 290 MOHM datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022UF 10% 310VAC AXI datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0603 datasheet.pdf
GT 2C 2#12 PIN RECP WALL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN 15VOUT datasheet.pdf