Atmel ATF1502ASV-15JU44
ATF1502ASV-15JU44 picture photo
Mfg. Part Number
ATF1502ASV-15JU44
Brief Description
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
Datasheet Download
ATF1502ASV-15JU44.pdf
Availability of ATF1502ASV-15JU44
QUANTITY
ATF1502ASV-15JU44 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATF1502ASV-15JU44
Internal Part NumberEIS-ATF1502ASV-15JU44
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package27
SeriesATF15xx
PackagingTube
Programmable TypeIn System Programmable (min 10K program/erase cycles)
Delay Time tpd(1) Max15.0ns
Voltage Supply - Internal3 V ~ 3.6 V
Number of I/O32
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case44-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package44-PLCC (16.59x16.59)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATF1502ASV-15JU44
Related LinksATF1502A, ATF1502ASV-15JU44 Datasheet, Atmel Distributor
ATF1502ASV-15JU44 Details Description
Related parts for ATF1502ASV-15JU44
D-Sub Connector Plug, Male Pins 44 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
METRAL 4000 SIGNAL HDR datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM datasheet.pdf
RES 1.1 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
31+31 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
381 TB SPRING CLAMP 180D datasheet.pdf
RES SMD 2.67K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 82NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf