TE Connectivity Raychem Cable Protection ATFC0411-18-0
ATFC0411-18-0 picture photo
Mfg. Part Number
ATFC0411-18-0
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
ATFC0411-18-0.pdf
Availability of ATFC0411-18-0
QUANTITY
ATFC0411-18-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATFC0411-18-0
Internal Part NumberEIS-ATFC0411-18-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATFC0411-18-0
Related LinksATFC04, ATFC0411-18-0 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
ATFC0411-18-0 Details Description
Related parts for ATFC0411-18-0
DSUB CABL-AFM50G/ AE50M / X datasheet.pdf
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG datasheet.pdf
CONN FPC VERT 18POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
RES SMD 5.23 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
RES 336 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS NATURAL datasheet.pdf
RES 39 OHM 3.5W 10% RADIAL datasheet.pdf
Z-PACK/A M-HDR 154 POS datasheet.pdf