Sensata Technologies/Airpax ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0
ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0 picture photo
Mfg. Part Number
ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0.pdf
Availability of ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0
Internal Part NumberEIS-ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0
ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0 Details Description
Related parts for ATR20-W-63S-B1-N-10.0A-0
CAP CER 3900PF 100V NP0 2225 datasheet.pdf
SSD 60GB 2.5" SATA datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 05VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 82UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP5T datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412 datasheet.pdf
ROTARY NON-CONTACT ANALOG SENSOR datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf