Cinch Connectivity Solutions ATT-0451-18-SMA-02
ATT-0451-18-SMA-02 picture photo
Mfg. Part Number
ATT-0451-18-SMA-02
Brief Description
ATTENUATOR 18 DB DC 18GHZ
Datasheet Download
ATT-0451-18-SMA-02.pdf
Availability of ATT-0451-18-SMA-02
QUANTITY
ATT-0451-18-SMA-02 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATT-0451-18-SMA-02
Internal Part NumberEIS-ATT-0451-18-SMA-02
Series-
Attenuation Value18dB
Tolerance-
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATT-0451-18-SMA-02
Related LinksATT-0451-, ATT-0451-18-SMA-02 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
ATT-0451-18-SMA-02 Details Description
Related parts for ATT-0451-18-SMA-02
TCO 250VAC 10A 216C(421F) AXIAL datasheet.pdf
CABLE R/A FEMALE/FEMALE 3POS 2M datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR MXR6500MP datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 0.05A SPDT datasheet.pdf
CAP CER 82PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
VARISTOR 55.8V 100A 1206 datasheet.pdf
Connector Socket 35 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 36-75VIN 12VOUT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf