Panasonic Electric Works AYG4V13065M1
AYG4V13065M1 picture photo
Mfg. Part Number
AYG4V13065M1
Manufacturer
Product Category
Specialized Cable Assemblies
Brief Description
HGH SPD OPTCL TRANS CONN CBL/PLG
Datasheet Download
AYG4V13065M1.pdf
Availability of AYG4V13065M1
QUANTITY
AYG4V13065M1 Order Process
Ship out your order
Specifications of AYG4V13065M1
Internal Part NumberEIS-AYG4V13065M1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilySpecialized Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AYG4V13065M1
Related LinksAYG4V1, AYG4V13065M1 Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
AYG4V13065M1 Details Description
Related parts for AYG4V13065M1
SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 200V datasheet.pdf
VARISTOR 247V 1.2KA DISC 7MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 datasheet.pdf
IC XDCP 128-TAP 10KOHM 8-TDFN datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
381 TB SOCKET WF VER datasheet.pdf
CAP CER 330PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
SWITCH DIP datasheet.pdf
100UF 250V 22.5X54.4 85C AXI datasheet.pdf