TE Connectivity Raychem Cable Protection B-155-11-35-22-5
B-155-11-35-22-5 picture photo
Mfg. Part Number
B-155-11-35-22-5
Brief Description
SOLDERSLEEVE TERMINATOR AWG 22
Datasheet Download
B-155-11-35-22-5.pdf
Availability of B-155-11-35-22-5
QUANTITY
B-155-11-35-22-5 Order Process
Ship out your order
Specifications of B-155-11-35-22-5
Internal Part NumberEIS-B-155-11-35-22-5
TypeWire to Wire
Diameter0.395" (10.0mm), 0.450" (11.5mm)
Length1.398" (35.52mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B-155-11-35-22-5
B-155-11-35-22-5 Details Description
Related parts for B-155-11-35-22-5
CONN RCPT 30POS .100" DUAL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 487 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 44-TQFP datasheet.pdf
WIRE & CABLE MARKERS datasheet.pdf
IC SDRAM 64MBIT 133MHZ 54VFBGA datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 79POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 12W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf