Mechatronics Fan Group B1232L12B1-BSR
B1232L12B1-BSR picture photo
Mfg. Part Number
B1232L12B1-BSR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
BLOWER 120X32MM TACH 12VDC
Datasheet Download
B1232L12B1-BSR.pdf
Availability of B1232L12B1-BSR
QUANTITY
B1232L12B1-BSR Order Process
Ship out your order
Specifications of B1232L12B1-BSR
Internal Part NumberEIS-B1232L12B1-BSR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B1232L12B1-BSR
Related LinksB1232L1, B1232L12B1-BSR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
B1232L12B1-BSR Details Description
Related parts for B1232L12B1-BSR
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 datasheet.pdf
RES 15 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 75W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EXTEND datasheet.pdf
Crystal 4.9152MHz 50ppm 12pF 100 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONN PC PIN SQUARE 0.045 TIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 93MA 5.7 OHM SMD datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf