Mechatronics Fan Group B1232L12B1-BSR
B1232L12B1-BSR picture photo
Mfg. Part Number
B1232L12B1-BSR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
BLOWER 120X32MM TACH 12VDC
Datasheet Download
B1232L12B1-BSR.pdf
Availability of B1232L12B1-BSR
QUANTITY
B1232L12B1-BSR Order Process
Ship out your order
Specifications of B1232L12B1-BSR
Internal Part NumberEIS-B1232L12B1-BSR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B1232L12B1-BSR
Related LinksB1232L1, B1232L12B1-BSR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
B1232L12B1-BSR Details Description
Related parts for B1232L12B1-BSR
IC SRAM 1MBIT 15NS 44SOJ datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 8A ITO220AC datasheet.pdf
RES SMD 15.8 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M12 NYLON 92MM datasheet.pdf
LED MEGA ZENIGATA datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf