EPCOS (TDK) B25856J7405K3
B25856J7405K3 picture photo
Mfg. Part Number
B25856J7405K3
Brief Description
CAP FILM 4UF 10% AXIAL CAN
Datasheet Download
B25856J7405K3.pdf
Availability of B25856J7405K3
QUANTITY
B25856J7405K3 Order Process
Ship out your order
Specifications of B25856J7405K3
Internal Part NumberEIS-B25856J7405K3
Standard Package1
PackagingBulk
Capacitance4µF
Tolerance±10%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-25°C ~ 85°C