EPCOS (TDK) B65701T300G48
B65701T300G48 picture photo
Mfg. Part Number
B65701T300G48
Brief Description
FERRITE CORE
Datasheet Download
B65701T300G48.pdf
Availability of B65701T300G48
QUANTITY
B65701T300G48 Order Process
Ship out your order
Specifications of B65701T300G48
Internal Part NumberEIS-B65701T300G48
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package160
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyFerrite Cores
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B65701T300G48
Related LinksB65701, B65701T300G48 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B65701T300G48 Details Description
Related parts for B65701T300G48
TRANS NPN 30V 0.5A TO-92 datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 10BIT 24-TSSOP datasheet.pdf
IC REGISTERED TRANSCVR 56TSSOP datasheet.pdf
RES 1.02K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
TVS DIODE 47VWM 77VC DO215AB datasheet.pdf
Connector Socket 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 1W DO214AC datasheet.pdf
RD/HF CONNECTORS datasheet.pdf
CAP FILM 22 NF 2.5% 100VDC datasheet.pdf