EPCOS (TDK) B65839A160J66
B65839A160J66 picture photo
Mfg. Part Number
B65839A160J66
Brief Description
FERRITE CORE
Datasheet Download
B65839A160J66.pdf
Availability of B65839A160J66
QUANTITY
B65839A160J66 Order Process
Ship out your order
Specifications of B65839A160J66
Internal Part NumberEIS-B65839A160J66
FamilyFerrite Cores
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B65839A160J66
Related LinksB65839, B65839A160J66 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B65839A160J66 Details Description
Related parts for B65839A160J66
CAP FILM 0.012UF 10% 100VDC 1913 datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL.050 EXTEND 100POS datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 98.28VC SMC datasheet.pdf
IC INVERTER HEX TTL 14-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 10UF 16V X5R 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN datasheet.pdf
MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Through Hole Solder datasheet.pdf