EPCOS (TDK) B65845J63A87
B65845J63A87 picture photo
Mfg. Part Number
B65845J63A87
Manufacturer
Product Category
Ferrite Cores
Brief Description
FERRITE CORE
Datasheet Download
B65845J63A87.pdf
Availability of B65845J63A87
QUANTITY
B65845J63A87 Order Process
Ship out your order
Specifications of B65845J63A87
Internal Part NumberEIS-B65845J63A87
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyFerrite Cores
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B65845J63A87
Related LinksB65845, B65845J63A87 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B65845J63A87 Details Description
Related parts for B65845J63A87
XFRMR LAMINATED 250VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
IC CNTRLR FAN SPEED 10-UMAX datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER R/A .100 9POS 30AU datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.5MM datasheet.pdf
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 datasheet.pdf
1.27 HD SMT SHRD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RJ11 SHIELDED LED 8 PORT datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X38MM 48VDC datasheet.pdf