EPCOS (TDK) B66325G1500X187
B66325G1500X187 picture photo
Mfg. Part Number
B66325G1500X187
Manufacturer
Product Category
Ferrite Cores
Brief Description
FERRITE CORE
Datasheet Download
B66325G1500X187.pdf
Availability of B66325G1500X187
QUANTITY
B66325G1500X187 Order Process
Ship out your order
Specifications of B66325G1500X187
Internal Part NumberEIS-B66325G1500X187
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package208
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyFerrite Cores
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B66325G1500X187
Related LinksB66325G, B66325G1500X187 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B66325G1500X187 Details Description
Related parts for B66325G1500X187
RES SMD 7.5 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 14V datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY ENTRY PG16 datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
IC LSI NFC TAG RFID 16QFN datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
500 TB RIS CLA PARALLEL datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 20 OLIVE datasheet.pdf
CAP FILM 15UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf