EPCOS (TDK) B66363G1500X187
B66363G1500X187 picture photo
Mfg. Part Number
B66363G1500X187
Brief Description
FERRITE CORE
Datasheet Download
B66363G1500X187.pdf
Availability of B66363G1500X187
QUANTITY
B66363G1500X187 Order Process
Ship out your order
Specifications of B66363G1500X187
Internal Part NumberEIS-B66363G1500X187
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyFerrite Cores
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B66363G1500X187
Related LinksB66363G, B66363G1500X187 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B66363G1500X187 Details Description
Related parts for B66363G1500X187
RES SMD 82.5K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BANANA PLUG WITH #8-32X.25"10/PK datasheet.pdf
CAP ALUM 250UF 16V AXIAL datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.49 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 7.32 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP MICA 680PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
MICRO 9C S 24" WHT NI datasheet.pdf