EPCOS (TDK) B82422A3220J108
B82422A3220J108 picture photo
Mfg. Part Number
B82422A3220J108
Brief Description
FIXED IND 22NH 600MA 140 MOHM
Datasheet Download
B82422A3220J108.pdf
Availability of B82422A3220J108
QUANTITY
B82422A3220J108 Order Process
Ship out your order
Specifications of B82422A3220J108
Internal Part NumberEIS-B82422A3220J108
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationB82422x Material 07/Oct/2011
Standard Package8,000
TypeWirewound
Material - CoreCeramic
Inductance22nH
Tolerance±5%
Current Rating600mA
Current - Saturation-
ShieldingUnshielded
DC Resistance (DCR)140 mOhm Max
Q @ Freq30 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant2.5GHz
Operating Temperature-
Frequency - Test10MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)*
Supplier Device Package*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B82422A3220J108
Related LinksB82422A, B82422A3220J108 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B82422A3220J108 Details Description
Related parts for B82422A3220J108
CONN HEADER 31PS .100 SINGLE SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28DIP datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 20 22 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CABLE STEREO 3.5MM MALE-MALE 1M datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.031" (0.80mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Wire Wrap datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SENSOR SOT23-3 datasheet.pdf
MKP 0.068UF 5% 2000VDC DRAWING T datasheet.pdf