EPCOS (TDK) B82422T3150J
B82422T3150J picture photo
Mfg. Part Number
B82422T3150J
Brief Description
FIXED IND 15NH 450MA 130 MOHM
Datasheet Download
B82422T3150J.pdf
Availability of B82422T3150J
QUANTITY
B82422T3150J Order Process
Ship out your order
Specifications of B82422T3150J
Internal Part NumberEIS-B82422T3150J
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationB82422x Material 07/Oct/2011
Standard Package6,000
TypeWirewound
Material - CoreCeramic
Inductance15nH
Tolerance±5%
Current Rating450mA
Current - Saturation-
ShieldingUnshielded
DC Resistance (DCR)130 mOhm Max
Q @ Freq19 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant3GHz
Operating Temperature-
Frequency - Test100MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B82422T3150J
Related LinksB82422, B82422T3150J Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B82422T3150J Details Description
Related parts for B82422T3150J
CAP TANT 33UF 20V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 3/8-24 UNF 1-5V datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.2A SOT25 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 30POS PIN datasheet.pdf
RES 50K OHM 1/2W .005% AXIAL datasheet.pdf