EPCOS (TDK) B82721K2401N22
B82721K2401N22 picture photo
Mfg. Part Number
B82721K2401N22
Brief Description
COIL CHOKE 27MH 0.4A VERT
Datasheet Download
B82721K2401N22.pdf
Availability of B82721K2401N22
QUANTITY
B82721K2401N22 Order Process
Ship out your order
Specifications of B82721K2401N22
Internal Part NumberEIS-B82721K2401N22
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package720
PackagingTray
Filter TypePower Line
Number of Lines2
Inductance-
Current-
DC Resistance (DCR)-
Impedance-
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm)
Height (Max)0.823" (20.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B82721K2401N22
Related LinksB82721K, B82721K2401N22 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B82721K2401N22 Details Description
Related parts for B82721K2401N22
IC 16-BIT 100KHZ SMPL A/D 28-DIP datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC datasheet.pdf
IC BATT PROTECT LI-ION 8-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 5VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 126UM datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 16"L X 12"W datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM datasheet.pdf
SCR 800V 1900A B-PUK datasheet.pdf