Bel Fuse Inc. BACC45FM12-3S
BACC45FM12-3S picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FM12-3S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH RECP WC
Datasheet Download
BACC45FM12-3S.pdf
Availability of BACC45FM12-3S
QUANTITY
BACC45FM12-3S Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FM12-3S
Internal Part NumberEIS-BACC45FM12-3S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FM12-3S
Related LinksBACC45, BACC45FM12-3S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FM12-3S Details Description
Related parts for BACC45FM12-3S
IC VREF SERIES 4.096V SOT23-6 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 15MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 40-160VIN 24VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 64POS VERT 1MM SMD datasheet.pdf
GASKET BECU 7.87X37.59MM datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER datasheet.pdf
MONITOR TO VGA ADAPT CBL M/M 6' datasheet.pdf
CAP CER 270PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf