Bel Fuse Inc. BACC45FM18-11S9H
BACC45FM18-11S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FM18-11S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10#16 1#2 S TH RECP LC
Datasheet Download
BACC45FM18-11S9H.pdf
Availability of BACC45FM18-11S9H
QUANTITY
BACC45FM18-11S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FM18-11S9H
Internal Part NumberEIS-BACC45FM18-11S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FM18-11S9H
Related LinksBACC45FM, BACC45FM18-11S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FM18-11S9H Details Description
Related parts for BACC45FM18-11S9H
CONN TERM BLK ZVR2 datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 290MA 1.31 OHM datasheet.pdf
RES SMD 47K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 210PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG WEDGE 12POS GREEN datasheet.pdf
CONV 48VIN [email protected] 1/8BRICK SMD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 19POS 5.08MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf
RES 15K OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf