Bel Fuse Inc. BACC45FM18C14P
BACC45FM18C14P picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FM18C14P
Brief Description
26500 14C 14#16 P TH RECP WC
Datasheet Download
BACC45FM18C14P.pdf
Availability of BACC45FM18C14P
QUANTITY
BACC45FM18C14P Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FM18C14P
Internal Part NumberEIS-BACC45FM18C14P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FM18C14P
Related LinksBACC45F, BACC45FM18C14P Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FM18C14P Details Description
Related parts for BACC45FM18C14P
IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W datasheet.pdf
IC INVERTER 8-INPUT 20TSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 45VWM 72.2VC SMA datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.8MHZ TO220-7 datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
SAFETY MAT 800X750MM datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 50V 4A SOD64 datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ7-12S SLVR datasheet.pdf
CAP FILM 9.1NF 3.5% 1000VDC RAD datasheet.pdf