Bel Fuse Inc. BACC45FN12-12P8
BACC45FN12-12P8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN12-12P8
Brief Description
26500 12C 12#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
BACC45FN12-12P8.pdf
Availability of BACC45FN12-12P8
QUANTITY
BACC45FN12-12P8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN12-12P8
Internal Part NumberEIS-BACC45FN12-12P8
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN12-12P8
Related LinksBACC45F, BACC45FN12-12P8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN12-12P8 Details Description
Related parts for BACC45FN12-12P8
CONN HDR BRKWAY 14POS 2MM 8GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 76.8 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR ADC10080 datasheet.pdf
TERMINAL POINTS FILLER PLUG datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLANE 56POS GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 10% 2812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 4A DO214AB datasheet.pdf